Aromania Market, yılların geleneğiyle oluşmuş bu sektöre, tümüyle yeni bir anlayış, yeni bir tarz getirmek üzere 2018 yılında girdi.

Genç ve dinamik kadronun amacı, sektörde geleneksele sığınılarak uygulanan; eski tasarım ve ürün anlayışının tümüyle dışına çıkmak, konuya layık olduğu evrensel kaliteyi kazandırmaktı.

Yıllardır değişmeyen,hükmünü yitirmiş ve çağdaş teknolojiden uzak ekipman sistemlerinin etkisiyle, sektörün giderek itibar kaybetmiş olduğunu, piyasaya yıllardır aynı ürünlerin sürüldüğünü, bu ürünlerin çoğunda evrensel tasarım ve üretim niteliklerinin  gözetilmediğini gözlemleyen Aromania Market, dünya da hızla büyüyen nargile sektörüne “geleneği koruyan , ancak; modern çağa uygun, kaliteli ve kullanışlı ürünler” ulaştırma anlayışıyla adım attı.

Tüm dünyada kabul görmüş, gıda ve sağlık sektöründe kullanılmakta olan çelik malzeme ile, son derece hijyenik, çok kaliteli, uzun ömürlü, aynı zamanda kaliteli malzeme ve birinci sınıf işçilikle üretilen , tümüyle yeniden tasarlanmış, mükemmel estetikteki nargile takımlarını piyasaya ulaştırdı.

Bu kadim geleneğin en genç üyelerinden birisi olmakla birlikte;

sektöre olan tutkusu, dinamizmi, yeniliğe açık, idealist anlayışı, dürüstlüğü, disiplinli çalışmasıyla,

tüm zorluklara rağmen günden güne büyüyerek, konusunun en önemli markalarından olan Aromania Market,

bu süreç içerisinde desteklerini esirgemeyen müşterilerine, yaşam keyfi bilincindeki nargile severlere en içten şükranlarını sunuyor.